Projekty budowlane

Projekty budowlane termomodernizacji budynków i termorenowacji systemów grzewczych.

Opracowanie projektu

Każdy budynek, niezależnie od jego wielkości, w przypadku termomodernizacji prowadzonej w oparciu o kredyt termomodernizacyjny z premią z BGK powinien mieć opracowany projekt budowlany. Wykonujemy zarówno projekty składane przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę, jak również zgłoszenia robót budowlanych.

Wysoka jakość

Każdy wykonany przez nas projekt budowlany zawiera wymaganą przepisami charakterystykę energetyczną oraz detale wykonawcze pozwalające na prawidłową realizację inwestycji, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną.

Doświadczenie

Dotychczas wykonaliśmy kilkaset projektów termomodernizacji począwszy od niewielkich budynków mieszkalnych poprzez projekty osiedli mieszkaniowych - skończywszy na budynkach użyteczności publicznej - szkoły, przedszkola, szpitale itp.

Wykonujemy ponadto projekty wielobranżowe termorenowacji systemów grzewczych, w tym przy użyciu odnawialnych źródeł energii.

Ergonomia

Z uwagi na doświadczenie audytorskie nasze projekty charakteryzują się optymalną dla danych warunków konfiguracją urządzeń wykonawczych i automatyki, doborem właściwych paliw i mediów ze względu na koszty i dostępność oraz ergonomią.

Zaproponowane przez nas rozwiązania projektowe dla docieplenia i budowy systemów grzewczych w gminie Zblewo, po ich pełnej realizacji, otrzymały podwójną nominację w konkursie "Modernizacja Roku 2008".

Opgrogramowanie

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem komputerowym, umożliwiającym wykonanie świadectw dla obiektów o skomplikowanej budowie, wielostrefowych i wyposażonych w instalacje chłodnicze do klimatyzacji pomieszczeń.

Dodatkowa oferta

Oferujemy również wykonanie dokumentacji przedmiarowo - kosztorysowej. Jesteśmy w stanie wykonać kosztorysy na podstawie naszych projektów lub innych, dostarczonych przez Klienta.