Powierzchnia

Lokale mieszkalne ok. 120 m2.

Spokojna okolica

W bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Darżlubskiej.

Dogodna lokalizacja

Szkoła, sklepy, poczta i inne. Niedaleko AquaPark, galeria handlowa, SKM.

Dodatkowo

Ogródki przydomowe, parking.

O INWESTYCJI

Planowany termin oddania do użytkowania - IV kwartał 2022.

Realizacja trzech segmentów w zabudowie szeregowej (w sumie 3 lokale mieszkalne w formie domów szeregowych) zlokalizowanych przy ul. Okrężnej w Redzie Rekowo. Dojazd drogą z kostki brukowej.

W najbliższym otoczeniu przystanek komunikacji miejskiej (MZK linia 9), szkoła, sklepy, restauracja, poczta i inna infrastruktura. Bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Darżlubskiej (70 m od wejścia do lasu). Cicha i spokojna okolica, łatwy dojazd do SKM. Budynki zlokalizowane na działce o pow. całkowitej ok. 700 m.kw. Zagospodarowanie działki, oprócz ogródków przydomowych do wyłącznego użytkowania, przewiduje się również wspólny parking na maksymalnie 6 samochodów oraz dodatkowo miejsce do parkowania przed posesją.

Inwestycja obejmuje trzy lokale mieszkalne w formie domów szeregowych składające się z dwóch kondygnacji nadziemnych i poddasza użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej ok. 120 - 123 m.kw. Dach skośny kryty dachówką, ściany murowane z silikatu, docieplone styropianem 20 cm, okna trzyszybowe, schody wewnętrzne żelbetowe. Wysoki standard budowlany.

Ogrzewanie lokali w całości podłogowe z zastosowaniem gazowych kotłów kondensacyjnych ze sterownikiem współpracującym z dedykowaną aplikacją (sterowanie zdalne). Ciepła woda użytkowa podgrzewana z kotła gazowego z zastosowaniem zasobnika 120 l.

W lokalach mieszkalnych wyodrębniono przestronny salon z aneksem kuchennym - przestrzeń dzienna ok. 40 m.kw., WC, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze w części parterowej, cztery sypialnie oraz łazienkę i pralnię na piętrze oraz przestronną przestrzeń użytkową z możliwością wykorzystania na pracownię, pokój rekreacyjny lub dodatkową sypialnię na poddaszu. Całość zaprojektowana została w sposób ergonomiczny, pozwalający na komfortowe użytkowanie przez rodzinę nawet 5-6 osobową. Przewiduje się ponadto wydzielenie ogródków przydomowych od frontu i z tyłu budynków. Dodatkowo przewidziano taras z kostki brukowej przy wyjściu ogrodowym.

W stanie deweloperskim kompletne wyposażenie w instalacje wod.-kan. przygotowane do montażu armatury, kompletna instalacja gazowa do kotła, kompletna instalacja elektryczna z zamontowanym osprzętem oraz instalacja centralnego ogrzewania podłogowego przystosowana do montażu automatyki sterującej. Ponadto rozprowadzone instalacje niskonapięciowe - alarm, instalacja antenowa, sieć ethernet. Ściany wewnętrzne malowane wstępnie na kolor biały. Ogródki przydomowe ogrodzone.

LOKALIZACJA

 

Nazwa/Lokalizacja

Budynek A

ul. Okrężna, Reda

Budynek B

ul. Okrężna, Reda

Budynek C

ul. Okrężna, Reda

Jarosław Kozub
+48 607 607 454 
jkozub@neptuneko.pl

SEKRETARIAT

Amelia Drozdowska
+48 607 604 506
sekretariat@neptuneko.pl

ADRES

ul. Zakopiańska 26, 84-230 Rumia

Skontaktuj się z nami