Powierzchnia

Mieszkania od 53m2 do 81m2.

 

Spokojna okolica

W bezpośrednim sąsiedztwie źródła rzeki Kaczej.

Dogodna lokalizacja

Przedszkole, szkoła, sklepy i inne. Szybki dojazd do Gdyni i Gdańska.

Dodatkowo

Ogródki przydomowe, teren rekreacyjny i parking.

O INWESTYCJI

Planowany termin oddania do użytkowania - III kwartał 2021.

 

Realizacja czterech domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (w sumie 8 lokali mieszkalnych) zlokalizowanych przy ul. Tartacznej 6 w Bojanie gm. Szemud. Dojazd drogą gminną z płyt yomb. W najbliższym otoczeniu przystanek gdyńskiej komunikacji miejskiej (ZKM linia 191), przedszkole, szkoła, sklepy, restauracje i inna infrastruktura. Bezpośrednie sąsiedztwo źródła rzeki Kaczej. Cicha i spokojna okolica, łatwy dojazd do centrum Gdyni i Gdańska. Budynki zlokalizowane na dużej działce o pow. całkowitej ok. 1600 m.kw. Zagospodarowanie działki, oprócz ogródków przydomowych, przewiduje również teren rekreacyjny dla mieszkańców i parking. Teren ogrodzony i oświetlony - brama wjazdowa sterowana, bramofon.

Inwestycja obejmuje cztery mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 53 - 59 m.kw. oraz 4 mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 81 m.kw. Budynki piętrowe. Dach skośny kryty dachówką, ściany murowane z silikatu, docieplone styropianem grafitowym, okna trzyszybowe. Wysoki standard budowlany.

Ogrzewanie lokali w całości podłogowe z zastosowaniem gazowych kotłów kondensacyjnych ze sterownikiem współpracującym z dedykowaną aplikacją (sterowanie zdalne). Ciepła woda użytkowa podgrzewana z kotła gazowego.

W mieszkaniach 53 - 59 m.kw. wyodrębniono salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę i wiatrołap. Mieszkania 81 m.kw. to przestronne lokale - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, garderoba i wiatrołap. Ewentualna rezygnacja z jednej sypialni, spowoduje powiększenie salonu o 11-13 m.kw., dzięki czemu można uzyskać imponującej wielkości przestrzeń dzienną 37-38 m.kw. Całość zaprojektowana została w sposób ergonomiczny, pozwalający na komfortowe użytkowanie przez rodzinę 3-5 osobową, w zależności od metrażu. Dla większości mieszkań przewiduje się wydzielenie ogródków przydomowych, a w przypadku mieszkań na piętrze przewiduje się możliwość samodzielnej adaptacji przestrzeni poddasza. Mieszkania na piętrze będą posiadały balkon a mieszkania na parterze - taras z kostki brukowej.

W stanie deweloperskim kompletne wyposażenie w instalacje wod.-kan. przygotowane do montażu armatury, kompletna instalacja gazowa do kotła, kompletna instalacja elektryczna z zamontowanym osprzętem oraz instalacja centralnego ogrzewania podłogowego przystosowana do montażu automatyki sterującej. Ponadto rozprowadzone instalacje niskonapięciowe - alarm, instalacja antenowa, sieć ethernet, bramofon. Ściany wewnętrzne malowane wstępnie na kolor biały.

Możliwość wprowadzania zmian w projekcie zależna od aktualnego stanu realizacji budowy.

LOKALIZACJA

 

Nazwa/Lokalizacja

Budynek A

ul. Tartaczna 6, Bojano k/Gdyni

Budynek B

ul. Tartaczna 6, Bojano k/Gdyni

Budynek C

ul. Tartaczna 6, Bojano k/Gdyni

Budynek D

ul. Tartaczna 6, Bojano k/Gdyni

REGON: 383849649, NIP: 5882451077 Pobierz szczegółowe informacje

Jarosław Kozub
+48 607 607 454 
jkozub@neptuneko.pl

SEKRETARIAT

Amelia Drozdowska
+48 607 604 506
sekretariat@neptuneko.pl

ADRES

ul. Zakopiańska 26, 84-230 Rumia

Skontaktuj się z nami