Powierzchnia

Mieszkania ok 81m2.

Usytuowanie

Słoneczny, przeszklony salon - ekspozycja południowa.

Dogodna lokalizacja

Ścisłe centrum miejscowości. Przedszkole, szkoła, sklepy i inne. Szybki dojazd do Trasy Kaszubskiej i Trójmiasta.

Dodatkowo

Ogrody przydomowe, parking.

O INWESTYCJI

Planowany termin oddania do użytkowania - IV kwartał 2022.

Realizacja dwóch budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (w sumie 4 lokale mieszkalne) zlokalizowanych przy ul. Miłej w Bojanie gm. Szemud. Ścisłe centrum miejscowości. Dojazd drogą gminną z płyt yomb. W najbliższym otoczeniu przystanek gdyńskiej komunikacji miejskiej (ZKM linia 191 - 100 m), przedszkole, szkoła (200 m), sklepy (Biedronka - 100 m), restauracje, kościół (200 m) i inna infrastruktura. Łatwy dojazd do Gdyni i Gdańska, bliskość węzła Trasy Kaszubskiej w Koleczkowie.

Budynki zlokalizowane na dużej działce o pow. całkowitej ok. 1000 m.kw. Zagospodarowanie działki, oprócz ogrodów przydomowych dla wszystkich lokali, przewiduje również parking.

Inwestycja obejmuje cztery mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 81 m.kw. Budynki piętrowe. Dach skośny kryty dachówką, ściany murowane z silikatu, docieplone styropianem 20 cm, okna trzyszybowe (w salonie przesuwne). Wysoki standard budowlany, niskie zużycie energii cieplnej.

Ogrzewanie lokali w całości podłogowe z zastosowaniem gazowych kotłów kondensacyjnych ze sterownikiem współpracującym z dedykowaną aplikacją (sterowanie zdalne). Ciepła woda użytkowa podgrzewana z kotła gazowego za pośrednictwem wbudowanych zasobników - pełny komfort użytkowania.

Oferowane mieszkania to przestronne, optymalnie rozplanowane lokale - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (jedna z garderobą), łazienka i wiatrołap. Powierzchnia komunikacyjna z otwartym salonem tworzy wrażenie przestronnej części dziennej. Całość zaprojektowana została w sposób ergonomiczny, pozwalający na komfortowe użytkowanie przez rodzinę 5 osobową.

Dla każdego z mieszkań przewiduje się wydzielenie ogrodu przydomowego, a w przypadku mieszkań na piętrze przewiduje się możliwość samodzielnej adaptacji przestrzeni poddasza (dodatkowe bardzo przestronne pomieszczenie doświetlone oknem w ścianie szczytowej i oknem dachowym). Mieszkania na piętrze będą posiadały duży balkon a mieszkania na parterze - taras z kostki brukowej (wyjście z salonu i jednej z sypialni). Ekspozycja salonów południowo-zachodnia.

Oddzielne, niezależne wejścia do każdego lokalu przez ogród przydomowy do wyłącznego użytkowania (100-150 m. kw. na każdy lokal). Do mieszkań na piętrze przewidziano wygodne, szerokie schody. Dojście do lokali z parkingu chodnikiem z wysokiej jakości kostki brukowej.

W stanie deweloperskim kompletne wyposażenie w instalacje wod.-kan. przygotowane do montażu armatury, kompletna instalacja gazowa do kotła, kompletna instalacja elektryczna z zamontowanym osprzętem oraz instalacja centralnego ogrzewania podłogowego przystosowana do montażu automatyki sterującej. Ponadto rozprowadzone instalacje niskonapięciowe - alarm, instalacja antenowa, sieć Ethernet (światłowód). Ściany wewnętrzne malowane wstępnie na kolor biały. Balustrady schodów i balkonów wykonane ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem bezpiecznym.

UWAGA

Połać dachowa od strony południowej bez okien, kominów i innych elementów daje możliwość montażu paneli fotowoltaicznych dla każdego mieszkania w ilości około 5,5 kWp / na mieszkanie, co oznacza pełne zaspokojenie potrzeb dużej rodziny.

 

Link do ogłoszenia otodom.pl

LOKALIZACJA

 

mapa

Nazwa/Lokalizacja

Budynek A/1

ul. Miła, Bojano k/Gdyni

Budynek A/2

ul. Miła, Bojano k/Gdyni

Budynek B/1

ul. Miła, Bojano k/Gdyni

Budynek B/2

ul. Miła, Bojano k/Gdyni

REGON: 383849649, NIP: 5882451077 Pobierz szczegółowe informacje

Jarosław Kozub
+48 607 607 454 
jkozub@neptuneko.pl

SEKRETARIAT

Amelia Drozdowska
+48 607 604 506
sekretariat@neptuneko.pl

ADRES

ul. Zakopiańska 26, 84-230 Rumia

Skontaktuj się z nami