Audyty remontowe

Audyty remontowe wykonujemy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 17 marca 2009 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form audytu. Opracowania dotyczą budynków mieszkalnych wielorodzinnych oddanych do użytku przed 14 sierpnia 1961 roku, czyli przed datą wejścia w życie "nowożytnego" prawa budowlanego.

Pobierz arkusz danych potrzebny do wykonania audytu remontowego.

Neptun Eko - Audyty remontowe elewacja

Uznanie na rynku

Ze względu na bogate doświadczenie i współpracę z wykwalifikowanymi inżynierami, architektami oraz osobami zajmującymi się pozyskiwaniem dotacji, nasze opracowania cieszą się wysoką skutecznością, jasnymi i prostymi do zaimplementowania przez projektantów rozwiązaniami oraz uznaniem weryfikatorów z ramienia BGK, EBI i funduszy unijnych i krajowych.

Gwarancja

Za nasze opracowania odpowiadamy aż do momentu ich pozytywnej weryfikacji, dzięki czemu udało nam się pozyskać wielu klientów z terenu całej Polski.

Dofinansowania

Audyty remontowe niezbędne są do pozyskania dofinansowania w postaci premii remontowej do kredytów bankowych.

Neptun Eko - Audyty remontowe elewacja 2

Inwestycje

W zakres inwestycji remontowej mogą wejść wszelkie usprawnienia obiektu zawarte w wieloletnim planie remontów i podyktowane stanem technicznym lub koniecznością dostosowania do aktualnych warunków technicznych jak również usprawnienia termomodernizacyjne niezbędne do uzyskania oszczędności energii.